Richard Brun

307673. Lesní říčka

popis: Olej na kartonu, 54x68 cm. Signováno vpravo dole R. Brun. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 24.02.2021 22:52:14 2430
500 Kč 16.02.2021 23:31:37 3780