Richard Lux

12138. Frühling

popis: Lept, 8x8 cm, signováno vpravo dole Richard Lux, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:24:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29. 6. 2017 22:19:12 754