Richard Přikryl - Úroda

Litografie, 36x23 cm, signováno vpravo dole R. Přikryl. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

Richard Přikryl
31585. Úroda
Dražba ukončena:15.05.2019 18:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo