Richter - Pocestní v zimě

Olej na papíře fixovaném na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Richter. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

Richter
34193. Pocestní v zimě
Dražba ukončena:27.06.2019 22:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.06.2019 23:42:19 5008