Olej na plátně fixovaném na kartonu, 57x46 cm. Signováno vlevo dole Klička 1925. Rámováno.
o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Bechyni. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Ve své tvrbě se věnoval krajinomalbě a zátiším. Zajímavostí je, že od r. 1925 byl vedoucím malířem dekorací Národního divadla v Praze.