Robert Klička - Jezero v horách

Olej na kartonu, 69x52 cm. Signováno vlevo dole R. Klička 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Bechyni. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Ve své tvrbě se věnoval krajinomalbě a zátiším. Zajímavostí je, že od r. 1925 byl vedoucím malířem dekorací Národního divadla v Praze.

Robert Klička
48687. Jezero v horách
Dražba ukončena:27.08.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč