Olej na kartonu, 69x52 cm. Signováno vlevo dole R. Klička 1934. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1890 - ?
Narodil se v Bechyni. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Ve své tvrbě se věnoval krajinomalbě a zátiším. Zajímavostí je, že od r. 1925 byl vedoucím malířem dekorací Národního divadla v Praze.