Roland Bugnon - Kompozice

Litografie, 41x29 cm. 21/480. Signováno vpravo dole R. Bugnon. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tištěnou plochu mírně zašpiněn.

Roland Bugnon
37556. Kompozice
Dražba ukončena:14.11.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo