Roman Max - Přímořské městečko

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Max Roman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Roman Max
48784. Přímořské městečko
Dražba ukončena:27.08.2020 22:31:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč