Rörber + nesignováno

24204. Soubor 2 prací

popis: Kachny na řece: kombinovaná technika, 13x25 cm. Signováno vlevo uprostřed Rörber. Venkovanka z italských Alp: akvarel, 28x20 cm. Nesignováno. Oba rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 14.11.2018 18:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 10.11.2018 14:22:33 1576