Rosenbaum

305754. Tkadlena

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Rosenbaum. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:19:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč