Rosenthal

52096. Chlapec a srdce

popis: Porcelán, výška 11 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:24:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (22.10.2020 20:19:04) 6999
500 Kč 08.10.2020 9:06:52 831