Rosenthal

52073. Chlapec, krab a tučňák

popis: Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč