Rosenthal

52086. Chlapec s vážkou

popis: Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:17:11

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč