Rosenthal - Dívka předčítá dvěma psíkům

Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal Selb-Bavaria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rosenthal
52082. Dívka předčítá dvěma psíkům
Dražba ukončena:22.10.2020 20:12:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč