Rosenthal

52082. Dívka předčítá dvěma psíkům

popis: Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal Selb-Bavaria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:12:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč