Rosenthal

52078. Faun a motýl

popis: Porcelán, výška 14 cm. Značeno Rosenthal Selb-Bavaria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč