Rosenthal - Faun a motýl

Porcelán, výška 14 cm. Značeno Rosenthal Selb-Bavaria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rosenthal
52078. Faun a motýl
Dražba ukončena:22.10.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč