Rosenthal

52089. Husa

popis: Porcelán, výška 5 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.10.2020 11:17:34 5807