Rosenthal

52101. Kachna divoká

popis: Porcelán, výška 7 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč