Rosenthal

52106. Motýl červený

popis: Porcelán, výška 6 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:36:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč