Rosenthal

52114. Satyr a nymfy

popis: Porcelán, výška 21 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč