Rosenthal

52108. Sedící chlapec na želvě

popis: Porcelán, výška 11 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:37:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč