Rosenthal

52110. Váza 10 cm.

popis: Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 21.10.2020 23:37:49 2710