Rosenthal - Žabí princ

Porcelán, výška 23 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí prst.

Rosenthal
55435. Žabí princ
Dražba ukončena:03.03.2021 19:33:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč