Rosenthal

55435. Žabí princ

popis: Porcelán, výška 23 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí prst.

zbývá: 41 dnů, 13 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč