Rostislav Říha - Čtenářka

Litografie 24/35, 37x50 cm, signováno vpravo dole Říha 2013, volný list.

o autorovi: Narodil se roku 1970. Vystudoval architekturu a scénografii na DAMU. Studoval u sochařů Josefa Kadlčika, Pavla Přikryla a Milana Váchy.

20300. Čtenářka
Dražba ukončena:30.05.2018 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.05.2018 20:51:59 3314