R.Šveinar - Mokřiny

Olej na plátně. 52x40 cm. Signováno vpravo dole R.Šveinar Berlin. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

R.Šveinar
303364. Mokřiny
Dražba ukončena:26.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.01.2020 9:53:54 766