R.T. - Koráb

Olej na překližce, 36x46 cm. Monogramováno vpravo dole R.T. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

R.T.
300897. Koráb
Dražba ukončena:20.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč