Rubeš

301347. Čertovka

popis: Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vlevo dole Rubeš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.10.2019 20:23:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.10.2019 20:18:09 4182
500 Kč 29.09.2019 22:12:28 5849