Rudi Müllers - Karafiáty

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo nahoře Rudi Müllers. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

34204. Karafiáty
Dražba ukončena:27.06.2019 22:53:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč