Akryl a ofset, 21x10 cm. Signováno vpravo dole R. Fila. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1933-2015
Slovenský malíř, pedagog a autor, známý svými reinterpretacemi Gustava Klimta. Ve svých dílech často používal metodu přemalby. Kromě volné tvorby se zabýval také knižní ilustrací.