Rudolf Fila - Pluralita farieb

Akryl a ofset, 21x10 cm. Signováno vpravo dole R. Fila. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2015
Slovenský malíř, pedagog a autor, známý svými reinterpretacemi Gustava Klimta. Ve svých dílech často používal metodu přemalby. Kromě volné tvorby se zabýval také knižní ilustrací.

Rudolf Fila
34183. Pluralita farieb
Dražba ukončena:27.06.2019 22:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč