Rudolf Gotsche

34376. Staroměstský orloj

popis: Fotografie, signováno vpravo dole Gotsche, cca rok 1925, vzadu razítko Rud. Gotsche Presse-Photo-Verlag.

Pozn.: Karton mírně poškozen.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:35:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 18.07.2019 15:59:01 2888