Rudolf Gotsche - Staroměstský orloj

Fotografie, signováno vpravo dole Gotsche, cca rok 1925, vzadu razítko Rud. Gotsche Presse-Photo-Verlag.

Pozn.: Karton mírně poškozen.

Rudolf Gotsche
34376. Staroměstský orloj
Dražba ukončena:18.09.2019 19:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.07.2019 15:59:01 2888