Rudolf Hlavica - Matka s dětmi

Keramika, výška 38 cm. Značeno Pexider Letovice. Signováno na podstavci Rudolf Hlavica.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897 – 1971
Sochař. Vyučil se řezbářem, studoval na VŠUP u prof. Zálešáka. Tvořil keramiku a podobizny v kovu, pomníky pro exteriéry (Slovensko, Morava).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

49859. Matka s dětmi
Dražba ukončena:07.10.2020 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo