Keramika, výška 38 cm. Značeno Pexider Letovice. Signováno na podstavci Rudolf Hlavica.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1897 – 1971
Sochař. Vyučil se řezbářem, studoval na VŠUP u prof. Zálešáka. Tvořil keramiku a podobizny v kovu, pomníky pro exteriéry (Slovensko, Morava).
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.