Rudolf Jettmar

41610. Osvobození Prometheovo

popis: Lept, 55x76 cm. Značeno vlevo dole Rudolf Jettmar sct. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír zažloutlý.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:40:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 400 Kč