Rudolf Jettmar - Osvobození Prometheovo

Lept, 55x76 cm. Značeno vlevo dole Rudolf Jettmar sct. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír zažloutlý.

Rudolf Jettmar
41610. Osvobození Prometheovo
Dražba ukončena:11.03.2020 21:40:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč