Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole R. Jindřich. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1882 - 1968
Narodil se v Touškově u Plzně. Studoval AVU ve Vídni a v Praze u prof. Ottenfelda. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a drobným žánrovým výjevům, ale také grafice a restaurování.