Rudolf Jindřich

53031. Karlův most

popis: Olej na kartonu, 28x40 cm. Signováno vlevo i vpravo dole R. Jindřich. Rámováno.

o autorovi: 1882 - 1968
Narodil se v Touškově u Plzně. Studoval AVU ve Vídni a v Praze u prof. Ottenfelda. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a drobným žánrovým výjevům, ale také grafice a restaurování.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:21:02

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč