Olej na kartonu, 28x40 cm. Signováno vlevo i vpravo dole R. Jindřich. Rámováno.
o autorovi: 1882 - 1968
Narodil se v Touškově u Plzně. Studoval AVU ve Vídni a v Praze u prof. Ottenfelda. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a drobným žánrovým výjevům, ale také grafice a restaurování.