Rudolf Jindřich - Karlův most

Olej na kartonu, 28x40 cm. Signováno vlevo i vpravo dole R. Jindřich. Rámováno.

o autorovi: 1882 - 1968
Narodil se v Touškově u Plzně. Studoval AVU ve Vídni a v Praze u prof. Ottenfelda. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a drobným žánrovým výjevům, ale také grafice a restaurování.

Rudolf Jindřich
53031. Karlův most
Dražba ukončena:26.11.2020 21:21:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč