Rudolf Klinksbögl - Zámecký interier

Olej na překližce, 13x15 cm. Signováno vpravo dole Rudolf Klinksbögl. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1881 – 1943
Rakouský malíř.

71535. Zámecký interier
Dražba ukončena:26.01.2022 20:37:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč