Rudolf Livora - Ponocný

Kombinovaná technika, 38x28 cm. Signováno vpravo dole Rud. Livora. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884-1958

35527. Ponocný
Dražba ukončena:26.09.2019 23:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo