Rudolf Škudla - Stará Praha

Akvarel, 50x66 cm. Signováno vpravo dole R. Škudla. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškoezn.

34757. Stará Praha
Dražba ukončena:19.09.2019 22:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč