Rudolf Stockar, graniton pro Artěl 1918 - Konvice a dva šálky s podšálky

Pozn.: Poškozeno.

Keramika, celková výška konvice 13cm a celková výška šálku s podšálkem 7cm.
Značeno KS Radhošť 163.

Rudolf Stockar, graniton pro Artěl 1918
38699. Konvice a dva šálky s podšálky
Dražba ukončena:11.12.2019 21:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč