Rudolf Vácha - Jeune fille Gretonne

Kolorovaná kresba, 35x28 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám poškozen, vzadu soukromá poznámka o díle a jeho pravosti.

752. Jeune fille Gretonne
Dražba ukončena:27.11.2013 21:39:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč