Rudolf Václavík - Borovice na skále

Akvarel, 55x74 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

751. Borovice na skále
Dražba ukončena:27.11.2013 21:39:24
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 27.11.2013 21:39:24 35