Rudolf Vojtěch Špillar - Mladá dívka

Olej na překližce, 37x27 cm, signováno dole uprostřed Rudolf V. Špillar 1933, rám.

1878, Plzeň - 1949, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

3779. Mladá dívka
Dražba ukončena:28.01.2016 20:12:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč