Rudolf Zich - Abstrakce

Olej na sololitu, 51x122 cm. Signováno vlevo dole R. Zich 80. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

25183. Abstrakce
Dražba ukončena:29.11.2018 18:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč