Rudolf Zich - Krajina

Olej na kartonu, 41x116 cm. Signováno vlevo dole R. Zich 80. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

36666. Krajina
Dražba ukončena:31.10.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (31.10.2019 16:20:24) 710
700 Kč 30.10.2019 22:51:25 841