Rudolf Zich - Mořský příboj

Olej na sololitu, 55x100 cm. Signováno vlevo dole R. Zich 76. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

35120. Mořský příboj
Dražba ukončena:25.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč