Rudolf - Dětské hry v zimě

Olej na plátně, 73x57 cm. Signováno vlevo dole Rudolf. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Rudolf
48639. Dětské hry v zimě
Dražba ukončena:27.08.2020 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč