Rumen Sazdov - Milenci

Kombinovaná technika, 38x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou Sazdov 90. Pasparta, sklo.

o autorovi: Narodil se v bulharském Kjustendilu v roce 1959.
Studoval AVU ve městě Veliko Tarnovo, specializace figurální malba. V roce 1989 přesídlil do Prahy, kde žije a tvoří. Svá díla vytváří ve stylu lyrického kubismu. Jeho autorské práce jsou součástí soukromých sbírek ve 29 státech, na čtyřech kontinentech světa.
Každé autorské dílo od Rumena Sazdova je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
Všechny údaje z katalogu MAYER jsou uvedeny na artnet.com.

Rumen Sazdov
47177. Milenci
Dražba ukončena:29.07.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 30.06.2020 19:47:01 3780