Rusko 1. pol. 19. stol. - Kristus Pantokrator

Tempera na dřevěné desce, 43x34 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko 1. pol. 19. stol.
53993. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:18.02.2021 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč