Rusko 1. pol. 19. stol. - Ukřížovaný

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, mosaz, 16x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 1. pol. 19. stol.
53963. Ukřížovaný
Dražba ukončena:18.02.2021 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 300 Kč limit (18.02.2021 20:50:26) 55
2 200 Kč 18.02.2021 20:12:17 3398
2 100 Kč limit (18.02.2021 20:12:13) 55
2 100 Kč 18.02.2021 20:12:14 3398
2 000 Kč limit (18.02.2021 20:12:10) 55
1 900 Kč 18.02.2021 20:12:11 3398
1 800 Kč limit (18.02.2021 20:11:59) 55
1 700 Kč 18.02.2021 20:12:00 3398
1 600 Kč limit (18.02.2021 20:11:55) 55
1 500 Kč 18.02.2021 20:11:56 3398
1 400 Kč limit (18.02.2021 20:11:52) 55
1 300 Kč 18.02.2021 20:11:53 3398
1 200 Kč limit (18.02.2021 20:11:48) 55
1 100 Kč 18.02.2021 20:11:49 3398
1 000 Kč limit (18.02.2021 20:11:46) 55
900 Kč 18.02.2021 20:11:47 3398
800 Kč limit (18.02.2021 16:07:46) 55
700 Kč 18.02.2021 16:07:47 3398
600 Kč limit (01.02.2021 11:32:38) 55
500 Kč 17.12.2020 11:54:21 5807