Rusko 19. stol. - Blahoslavený Michail Klopský

Tempera na dřevěné desce, 18x14 cm. Nesignováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko 19. stol.
53994. Blahoslavený Michail Klopský
Dražba ukončena:18.02.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč