Rusko 19. stol. - Bohorodička Platytera Znamení - Kurská Kořenová

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, oklad, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53989. Bohorodička Platytera Znamení - Kurská Kořenová
Dražba ukončena:18.02.2021 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 300 Kč limit (18.02.2021 21:20:24) 55
2 200 Kč limit (18.02.2021 21:20:23) 2545
2 100 Kč limit (18.02.2021 17:56:44) 2545
2 000 Kč limit (18.02.2021 17:56:43) 55
1 200 Kč limit (17.12.2020 12:02:58) 2545
1 100 Kč 17.12.2020 12:02:59 5807
1 000 Kč limit (17.12.2020 12:02:51) 2545
900 Kč 17.12.2020 12:02:52 5807
800 Kč limit (15.12.2020 21:47:22) 2545
700 Kč 15.12.2020 21:47:23 2624
600 Kč limit (15.12.2020 21:32:52) 2545
500 Kč 15.12.2020 17:10:50 4469