Rusko 19. stol. - Čtyřdílná skladeň - torso

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, 15x9 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53980. Čtyřdílná skladeň - torso
Dražba ukončena:18.02.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč limit (18.02.2021 17:53:18) 55
600 Kč 18.02.2021 16:13:49 3398
500 Kč 17.12.2020 12:00:00 5807